"To je značilnost vere: Bogu dati vse! To je tudi smisel vseh daritev: zanesti se nanj. Brez tega noben dar nič ne pomeni. "B. sl. Alojzij Kozar

Z GLASBO ZA NASMEH

Lions klub Ljutomer, Leo klub Ljutomer in člani Društva paraplegikov Prekmurja in Prlekije, vas v sredo, 18.12.2019 ob 18.30 uri prijazno vabijo na dobrodelni glasbeni koncert z naslovom “Z glasbo za nasmeh”, ki se bo odvil v cerkvi sv. Janeza Krstnika v Ljutomeru. Vstopnice so na voljo v zakristiji po sveti maši in na dan koncerta. Vaš priporočen dar je 7 eur. Lepo vabljeni.

ponedeljek, 20.07.2020 - nedelja, 20.09.2020

Navodila slovenskih škofov v slovenskih cerkvah v času začasne umiritve epidemije COVID-19 več ...