"To je značilnost vere: Bogu dati vse! To je tudi smisel vseh daritev: zanesti se nanj. Brez tega noben dar nič ne pomeni. "B. sl. Alojzij Kozar

ADVENTNO SREČANJE ZA MLADE

V soboto, 21. decembra ob 18.00 uri bo adventno srečanje za mlade iz naše dekanije v župniji Gornja Radgona. Vse naše mlade vabim, da si vzamete čas in da skupaj gremo na to srečanje. Odhod bo iz župnišča ob 16.45 uri. Zaradi lažje organizacije prevoza potrdite svojo udeležbo do 20. decembra.

ponedeljek, 20.07.2020 - nedelja, 20.09.2020

Navodila slovenskih škofov v slovenskih cerkvah v času začasne umiritve epidemije COVID-19 več ...