"Trpljenje je čudovit božji dar, zato ga sprejmimo, naj nas oblikuje, naj iz nas naredi prave ljudi in skozi naše solze bo sijala sreča, da bomo vedeli: Bog nas s trpljenjem vzgaja, da bi naredil iz nas nekaj velikega." B. sl. Alojzij Kozar

ODPOVEDAN VEROUK V ŽUPNIJI LJUTOMER

Za dva tedna od 12. marca do nedelje 29. marca 2020, z možnostjo podaljšanja, odpovedujemo verouk v župniji Ljutomer.  Starše prosimo da manjkajočo snov predelate skupaj s svojimi otroki.

četrtek, 30.04.2020 - torek, 30.06.2020

Navodila slovenskih škofov za vzpostavitev javnega bogoslužja v slovenskih cerkvah v času epidemije COVID-19 več ...