"Trpljenje je čudovit božji dar, zato ga sprejmimo, naj nas oblikuje, naj iz nas naredi prave ljudi in skozi naše solze bo sijala sreča, da bomo vedeli: Bog nas s trpljenjem vzgaja, da bi naredil iz nas nekaj velikega." B. sl. Alojzij Kozar

OBVESTILO

V teh dneh smo na preizkušnji prav vsi prebivalci naše domovine in celotnega sveta. Sledimo navodilom naših voditeljev in iskreno molimo za vse tiste, ki noč in dan bdijo nad zdravstvenimi in drugimi težavami ter se trudijo, da se virus ustavi. Posebej so v teh dneh preizkušani bolni in starejši ljudje, ki morda živijo sami. V kolikor boste potrebovali kakšno pomoč se lahko obrnete tudi na naš župnijski urad in potrudili se bomo, da vas bodo obiskale naše sodelavke Karitas in vam uredile ustrezno pomoč.

Lep pozdrav župnik Goran

četrtek, 30.04.2020 - torek, 30.06.2020

Navodila slovenskih škofov za vzpostavitev javnega bogoslužja v slovenskih cerkvah v času epidemije COVID-19 več ...