"Verovati v Boga, kakor ga poznamo v Stari zavezi in verovati v Jezusa Kristusa, pomeni verovati, da je vsak človek poklican k večnemu življenju." B. sl. Alojzij Kozar

2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017

22. nedelja med letom - dodatna oznanila

nedelja, 03.09.2017

1. Hvala vernikom iz Spodnjega Krapja za čiščenje in krašenje v tem tednu. V naslednjih štirinajstih dneh čistite in krasite verniki iz Slamnjaka. 2. Hvala vsem, ki ste se udeležili dekanijskega romanja na Ptujsko Goro, Šmartno na Pohorju in v Košake. Lepo je bilo. 3. Mladi ste povabljeni, da se udeležite Stične mladih. Čim prej se organizirajte in se prijavite v zakristiji ali pri g. kaplanu ter prispevajte 10 € za prevoz. Povabljeni tudi vero-učenci iz 9. razreda. 4. Prihodnjo soboto 9. 9. je molitveni dan za duhovne poklice. Tudi v Turnišču se bomo ob 9. uri zbrali k molitveni uri in nato k sveti maši, ki jo vodi naš škof ordinarij dr. Peter Štumpf. Organizirajte prevoz z osebnimi vozili. Sporočite v zakristiji, da lahko organiziramo prevoz. Zberemo se ob 8.30 na dvorišču župnišča. Prav posebej vabljeni vsi ministrant,i molivci za duhovne poklice in člani ŽRV. ŽPS in zakonskih skupin. 5. Vpis otrok k verouku bomo imeli v tednu od 7. do 9. septembra. 6. To nedeljo 3. septembra bomo imeli srečanje bolnih in starejših iz naše župnije. Zbiranje in priložnost za sveto spoved bo od 14.30 dalje. Ob 15. uri bo sveta maša. Med mašo boste lahko prejeli zakrament bolniškega maziljenja. Vsem, ki redno ne morejo priti v cerkev omogočite prevoz. Po maši se bomo zadržali v prijetnem druženju in okrepčilu. K sodelovanju in za pomoč vabimo člane ŽPS, Karitas in animatorje. Jezus vabi k sebi vse, še posebej bolne in trpeče. Pridite k meni vsi, ki se trudite. Omogočimo jim obisk domače župnijske cerkve 7. Prihodnja nedelja je druga v mesecu. Pri vseh mašah bo darovanje okrog oltarja. Še vedno zbiramo sredstva za poravnavo obveznosti pri obnovi notranjosti cerkve. Hvala za vaš dar.