"Bogu se ne približamo z učenostjo, ne z razglabljanjem, ampak samo z ljubeznijo in iskrenim češčenjem." B. sl. Alojzij Kozar

2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

NEDELJA SVETE DRUŽINE - DODATNA OZNANILA

nedelja, 31.12.2017

1. Čiščenje in krašenje; Hvala vernikom iz Stročje vasi za čiščenje in krašenje cerkve.  Tudi naslednji teden skrbijo za lepoto božje hiše verniki iz Stročje vasi.

2. Na novega leta dan bodo sv. maše po nedeljskem urniku.

3. Koledniki: Vsi koledniki in voditelji skupin ste lepo vabljeni na skupno srečanje kolednikov v župniji na praznik sv. treh kraljev pri večerni sveti maši ob 17. uri. Pri maši bomo oznanili rezultate koledovanja. Po maši se zadržimo v kratkem druženju. Škofijsko srečanje kolednikov pa bo v soboto, 13.1. 2018 v župniji Sveti Jurij v Prekmurju z začetkom ob 10. uri s sveto mašo, ki jo vodi škof dr. Peter Štumpf.

4. V tem tednu veroučenci nimajo verouka, nikakor pa naj birmanci ne pozabijo, da je prvi petek, ko bodo pred mašo opravili sv. spoved.

5. Za praznik Treh kraljev pokadite domove. Kadilo še lahko dobite v zakristiji. Na predvečer praznika bomo blagoslovili vodo. Ponesite na svoje domove in jih pokropite z blagoslovljeno vodo.

6. Prihodnjo nedeljo, pri 10 maši bo maša z otroki. Starši pridite z otroki k tej  maši.

7. Verski tisk: Priporočamo STOPINJE po 9 €, Mohorjeve, Pratiko... Tisti, ki niste dobili župnijskega koledarja ga lahko dobite v zakristiji.

8. Stolnina: Kot ste bili letos že večkrat povabljeni skušajte v adventu poravnati stolnino oziroma vaš posebni dar za opravljena dela v cerkvi. Priporočen je dar 20 € po osebi. Hvala vam.