"Prvi pojem o onstranstvu dobi otrok v najnežnejši dobi od staršev. Prvo slutnjo onstranskega: molitev." B. sl. Alojzij Kozar

2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

NEDELJA JEZUSOVEGA KRSTA - DODATNA OZNANILA

nedelja, 07.01.2018

1. Verski tisk: Priporočamo STOPINJE po 9 €, Mohorjeve, Pratiko in drugo versko literaturo... Tisti, ki niste dobili župnijskega koledarja ga lahko dobite v zakristiji.

2. Verouk: Otroci ta teden redno nadaljujete ves verouk po ustaljenem urniku! Dar, ki ste ga zbirali v akciji »otroci za otroke«, prinesite k verouku in ga oddajte katehetu, če ga niste oddali že pri jaslicah. Na hranilček zapišite svoje ime in priimek, razred in šolo, ki jo obiskujete.

3. Darovanje: Prihodnja nedelja je druga nedelja v mesecu. Pri vseh mašah bo darovanje okrog oltarja. Hvala za vaš dar.

4. Ob četrtkih imamo češčenje Najsvetejšega. Vzemimo si čas in pridimo k molitvi saj je cerkev ogrevana in smo na toplem in sedaj ni kakšnega posebnega dela. Pridite tudi starši z otroki. .Zahrepenimo po Božji bližini in kličimo blagoslova na naše družine in na vso našo župnijo.

5. Prihodnjo nedeljo je Žegnanje v sosednji župniji Kog. Vabljeni  ste k sveti maši ob 10. uri  in k druženju.

6. Zahvaljujemo se vernikom iz Stročje vasi za čiščenje in krašenje. V naslednjih 14 dneh poskrbite za lepoto božje hiše verniki iz Pristave.

7. Teden krščanske edinosti začenjamo v četrtek 18. januarja. Pridimo k sveti maši in radi molimo za edinost tudi po naših družinah..

8. Koledniki imamo škofijsko srečanje pri Sv. Juriju v Prekmurju v soboto 13. 1. Zberemo se ob 9.00 na avtobusni postaji. Vrnemo se do 17. ure.