"Ali ni čudež, da ta mrtva zemlja hrani vse živo: toliko vrst rastlinstva, živalstva, 6 milijard ljudi. Vsak dan mora zrasti toliko hrane, da se vse to nasiti. Človek se baha, da on ustvarja, v resnici kvečjemu sadi, zaliva, pobira sadeža – rast pa daje Bog, ki je vse ustvaril. Čudežna pomnožitev kruha v puščavi je pred našimi očmi." B. sl. Alojzij Kozar

2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

POSLOVILNA SVETA MAŠA ŽUPNIJSKEGA UPRAVITELJA ZORANA CARJA

petek, 17.08.2018

V nedeljo, 19. avgusta 2018, je zadnjič maševal naš župnijski upravitelj Zoran Car, in tako smo se mu zahvalili za vso duhovno podporo, ki nam jo je nudil od svojega prihoda vse do danes ter mu zaželeli zdravja in zadovoljstva v novi župniji.

Spoštovani in dragi gospod Zoran Car!

Besede so vsekakor premalo, da bi vam povedali, da smo Bogu in vam hvaležni, da smo vas imeli ob sebi dobrih pet let, saj ste nas s svojo duhovnostjo in s svojo osebnostjo izjemno bogatili. Hvala vam za vašo odprtost Bogu in ljudem, za vsako sveto mašo in za vsak zakrament, ki ste ga podelili, za vso spoštljivost, potrpežljivost, vsako spodbudno besedo, za vse delo z mladimi, za vaše lepo petje, vso vašo dobro voljo in nasmejanost kljub zahtevnemu poslanstvu, ki ga z vsem veseljem in odgovornostjo opravljate.

Nam ste bili ves čas dragocen Božji dar in Bog daj, da bi vas kot takega sprejeli tudi v vaši novi župniji Črenšovci.

Želimo vam obilo blagoslova na vaši nadaljnji poti. Naj vas Marija še naprej s svojo priprošnjo vodi k Bogu po poti svetosti skupaj z ljudmi, ki vam bodo zaupani. Pod njenim varstvom in v njenem ljubečem materinskem objemu naj vam bo lepo! Bog pa vam za vse dobro, kar ste storili za nas, povrni pri vaših prihodnjih župljanih.