"Kristus bo prišel, da dokončno odpravi vse hudo in bo zavladalo božje kraljestvo pravice in ljubezni. Prizadevajmo si, da bomo med dobrimi." B. sl. Alojzij Kozar

5. NEDELJA MED LETOM - DODATNA OZNANILA

ponedeljek, 11.02.2019

1. Zahvaljujemo se vernikom iz Cvena za čiščenje in krašenje. Tudi v tednu, ki ga začenjamo poskrbite za lepoto božje hiše verniki iz Cvena.

2. Program predzakonskega tečaja imate na župnijskem koledarju. Obvestite se med seboj in si rezervirajte predvidene nedeljske popoldneve. Začetek je 17. februarja, prihodnjo nedeljo ob 15. uri v prostorih učilnic. Za vse, ki se želite poročiti v tem letu oziroma do prihodnjega posta je tečaj obvezen.

3. Današnja nedelja je druga v mesecu. Vaš dar je bil namenjen za poravnavo posojila in za gretje. Vso zimo smo prijetno na toplem v cerkvi. Vsekakor bi želeli čim prej še poravnati tudi posojilo, ki ga imamo.

4. V torek, 12. februarja po večerni sveti maši vabimo starše letošnjih prvoobhajancev na sestanek v dvorano veroučnih učilnic. Lepo vabljeni.

5. Ob petkih nadaljujemo s seminarjem Prenove v Duhu za poživitev osebne vere. Program dogajanja imate na plakatih. Pridite in povabite tudi druge. Z nami bodo tudi gostje kot je zapisano v programu. Srečanja bodo ob petkih po večerni sveti maši. Ta petek bo z nami g. Ciril Čuš. Povabljeni tudi člani zakonskih skupin.

6. Povabljeni ste za romanje v Medžugorje po veliki noči. Romanje organizira Prenova v Duhu. Prijavite se čim prej pri Marti Perčič ali v zakristiji. Romanje bo od torka do petka. Okvirna cena je 150 ?.

7. V petek je druga obletnica smrti duhovnika Martina Paniča. Vabljeni ste k večerni sveti maši, da se ga s hvaležnostjo spomnimo.

8. V sredo, četrtek in petek ne bo verouka, ker so katehistinje na katehetskem simpoziju v Kančevcih!

9. V sredo po večerni sveti maši seja ŽPS. Člani lepo vabljeni!