"Evangelij je poln opominov, kakšna naj bo naša pravičnost, da bo učinkovita, da nas bo zadovoljila: Ako vaša pravičnost ne bo večja od farizejev in pismoukov ... " B. sl. Alojzij Kozar

4. POSTNA NEDELJA - dodatna oznanila

torek, 02.04.2019

1. Zahvaljujemo se članicam Karitasa za krašenje cerkve. Še naprej skrbijo za čistočo naše cerkve članice Prenove v Duhu.

2. V sredo, 3. aprila po večerni sveti maši seja ŽPS in GS. Lepo vabljeni vsi člani.

3. V tem tednu je prvi četrtek in prvi petek v mesecu. Lepo vabljeni k molitvi pred Najsvetejšim v četrtek. Na prvi petek lepo vabljeni k sveti maši letošnji birmanci in njihovi starši.

4. V soboto, 6. aprila bo v naši župniji velikonočna spoved za vse vernike od 17. do 19. ure. Na razpolago bodo tudi drugi duhovniki. Lepo vabljeni, da opravite spoved v pripravi na prihajajoče velikonočne praznike. Povabite tudi druge.

5. Prihodnjo nedeljo bo pri vseh svetih mašah nabirka okrog oltarja, ker je druga nedelja v mesecu že cvetna nedelja. Že v naprej se vam iz srca zahvaljujemo za vaše darove, ki jih namenite pri darovanju okrog oltarja.

6. Prihodnjo nedeljo boste po vseh svetih mašah lahko dobili oljčne vejice. Vejice dodajte k svojim presmecem, ki jih bomo blagoslovili na cvetno nedeljo. Vaš dar za oljčne vejice bo namenjen za primorsko župnijo Škofije, ki nam tudi dostavijo oljčne vejice.

7. Pobožnost križevega pota na Hotizi za našo dekanijo bo na cvetno nedeljo ob 15.30. uri. Vzemimo si čas in pridimo na križev pot, ki ga pripravlja naša dekanija. Poskrbimo tudi za tiste, ki nimajo svojega lastnega prevoza in jim omogočimo udeležbo na križevem potu.

8. Bolnike bomo obiskali v torek, 9. aprila dopoldne. Prijavite prosim vse, katere želite, da obiščemo pred prazniki. Domači in člani ŽPS poskrbite, da bodo bolniki in tisti , ki ne morejo v cerkev o trem obveščeni.