"Evangelij je poln opominov, kakšna naj bo naša pravičnost, da bo učinkovita, da nas bo zadovoljila: Ako vaša pravičnost ne bo večja od farizejev in pismoukov ... " B. sl. Alojzij Kozar

CVETNA NEDELJA - dodatna oznanila

petek, 12.04.2019

1. Zahvaljujem se vsem ženam in možem, ki ste se velikodušno odzvali vabilu in prišli počistit cerkev in njeno okolico pred prazniki v tako lepem številu. Bog vam povrni za vašo dobroto. Za krašenje za veliko noč je odgovorna s. Jožefa s sodelavkami. Vsi kateri želite lahko prinesete cvetje za krašenje in božji grob do četrtka. Hvala vam že v naprej.

2. Vsi, ki boste poromali v Medžugorje na velikonočni torek s člani Prenove v Duhu ne pozabite vzeti s seboj veljavni osebni dokument. Odhod z avtobusne postaje je ob 4.45. uri.

3. Hvala vam za vaš dar, ki ste ga prejšnjo nedeljo namenili za župnijo pri darovanju okrog oltarja.

4. Veroučenci so ta teden opravili sveto spoved. Če kdo ni naj sam opravi sveto spoved.

5. V tem tednu ni več rednega verouka. Po veliki noči imajo veroučenci velikonočne počitnice. Udeležujejo pa naj se obredov od velikega četrtka do velikonočnega ponedeljka. Doma se pogovarjajte o obredih in velikonočnem praznovanju.

6. Vse dogajanje velikega tedna imate zapisano v župnijskih oznanilih. Tudi razpored čaščenja pri božjem grobu in razpored blagoslova jedil. Prosimo, da vzamete zase pa tudi za sosede in se odzovete na dogajanje velikega četrtka, petka, sobote in nedelje. Vsak dan ima svoje globoko sporočilo.

7. Za vstajenjsko procesijo bo igrala Ljutomerska godba.

8. Danes se bomo udeležili pobožnosti križevega pota na Hotizi ob 15.30 uri. Starši prvoobhajancev in birmancev pridite z otroki. Kdor bo imel prostor za prevoz povabite tudi druge, ki prevoza nimajo.