"Verovati v Boga, kakor ga poznamo v Stari zavezi in verovati v Jezusa Kristusa, pomeni verovati, da je vsak človek poklican k večnemu življenju." B. sl. Alojzij Kozar

2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020  2021

DUHOVNI VEČERI

sobota, 03.04.2021

V tem času, v tej epidemiji je še kako pomembno naše duhovno življenje. V ta namen je vsako sredo zvečer ob 20. uri organiziran duhovni večer preko Zooma. Vsako sredo se nam pridruži duhovnik, ki nas preko Zooma nagovori, vzpodbudi, razlaga Sv. Pismo, približa Sv. Evharistijo... Odgovarja tudi na naša vprašanja..

Seveda na začetku tudi prepevamo, da se odpremo Sv. Duhu. Z igranjem in petjem pomagajo moji otroci, ki pa večere naredijo še lepše in bolj čarobne. Na koncu pa vedno zaključimo in zapojemo angelčka - za lahko noč.

Veliko duhovnikov je že bilo na naši skupini in zelo radi se odzovejo. Z nami je bil že naš domači župnik g. Goran Merica, nato g. Ciril Čuš, upokojeni škof dr. Marijan Turnšek, g. Dušan Todorovič, g. Jože Povh, g Franček Bertolini, g. Silvo Šinkovec, g. Janez Šket, "slavni" župnik g. Martin Golob, g. Mio Kekić, g. Peter Nastran.

G. Peter Nastran, je bil z nami ravno minulo sredo in nas tako pripravil na Veliko noč. Njegovo pričevanje je odprlo naša srca, da bomo z veseljem in z upanjem praznovali naš največji praznik, praznik Življenja.

Tebe, ki sedaj to bereš, te lepo povabim da se nam ob sredah zvečer pridružiš, da se skupaj kot bratje in sestre v Kristusu povežemo v eno veliko družino Božjih otrok. Naj v naše življenje vstopi Jezus in nam prinese luč miru, vere, upanja in ljubezni.

Lepo vabljeni in dobrodošli. Povezava: https://uni-lj-si.zoom.us/j/9905588481

Lahko pa tudi pišete na: cvetka.babic3@gmail.com

Foto in zapis: Cvetka Babič (organizatorka in vodja duhovnih večerov)