"Upanje človeka nosi, ga vzdržuje, hrani. In moram celo reči, da upanje človeka zdravi." B. sl. Alojzij Kozar

ŠKOFIJSKO ROMANJE MINISTRANTOV

Tudi v letošnjem letu se bomo z ministranti murskosoboške škofije odpravili na že 6. škofijsko romanje, na katerem bomo spoznavali škofijo Novo mesto.

Romanje bo potekalo v soboto, 26. oktobra 2019. Pot nas bo najprej vodila na Zaplaz, kjer si bomo ogledali cerkev, grob bl. Alojzija Grozdeta ter tam obhajali zahvalno sveto mašo.

Po končanem ogledu se bomo odpravili v Novo mesto. Tam se bomo najprej telesno okrepčali. Po okrepčilu pa sledi ogled stolne cerkve sv. Nikolaja, kjer bomo z litanijami zaključili naše romanje.

Na romanje se je potrebno prijaviti s posebno prijavnico, ki jo ministranti prejmejo pri domačem župniku.  Rok za prijavo na romanje je do petka, 11. oktobra 2019.

Več informacij o romanju bodo župnije prejele v posebnem dopisu!

mag. Simon Štihec
voditelj Škofijskega odbora za ministrante

torek, 09.06.2020 - ponedeljek, 13.07.2020

BIRMA V ŽUPNIJI LJUTOMER BO V SOBOTO 11.07.2020 OB 9 URI.

BIRMA V ŽUPNIJI LJUTOMER BO V SOBOTO 11.07.2020 OB 9 URI. več ...