Ljutomer

Bralci Božje besede

V soboto, 23. novembera 2019, bo od 9h do 11h srečanje bralcev naše župnije.  Rezervirajte si termin.

V kolikor ne morete priti brat berila, si uredite nadomestnega bralca.

7:30

8:30

10:00

19:00

02.06

PUŠENJAK MARIJA

MAVRIČ ZVONKO

ŠKROBAR JAN

ŠILEC MARIO

PANIČ MARKO IN LIDIJA

PIHLAR TANJA

SESTRA JOŽEFA

09.06.

KUZMA DANICA

ŽIŽEK KATICA

ZANJKOVIČ TANJA

ZANJKOVIČ NEŽA

FEUŠ MIHAELA IN JOŽEK

KUZMA MARTINA

HORVAT NATALIJA

16.06.

TANJA TRSTENJAK

MAVRIČ ZVONKO

BOGDAN CVETKA

RAKUŠA MILENA

ŽERJAL BOJANA

VARGA ŽELJKA

VRBNJAK JELKA

MIRA R. ŽIŽEK

23.06.

ŠEK ANICA

MAGDIČ ANICA

SMODIŠ BRANKO

FILIPIČ NATAŠA

PANIČ JOŽEK

KARBA JUDITA

ZEMLJAK HELENA

PETEK ALBINA

30.06.

ŠTRAKL ZDENKA GREGORINČIČ ANTONIJA

BORKO MILENA

GREGORINČIČ SILVA

MARINIČ NADA

PRESEČKI TANJA

KOVAČIČ NADA

VUK CVETKA

7:30

8:30

10:00

SOBOTA ZVEČER

06.07.

JELKA VRBNJAK

ERHATIČ KSENIJA

07.07.

MAJERIČ BOJANA

KUZMA DANICA

NEMEC GORAZD

MIRA REBERNIK ŽIŽEK

VRABELJ NATALIJA

PANIČ SANJA

13.07.

VOGRINEC SIMONA

SESTRA JOŽEFA

14.07.

PUŠENJAK MARIJA

MAVRIČ ZVONKO

NOVAK MATEJA

KLEMENT TJAŠA

BELC-MAGDIČ MOJCA

KODBA MAJDA

20.07.

KUZMA MARTINA

HORVAT NATALIJA

21.07.

KUZMA DANICA

ŽIŽEK KATICA

KOLENKO TILČKA STAJNKO PEVEC KATJA

MIHALIČ ANDREJA

PUŠENJAK BRIGITA

27.07

ŽERJAL BOJANA

MIRA REBERNIK ŽIŽEK

28.07

PUŠENJAK MARIJA

MAVRIČ ZVONKO

RAJH JANJA

POTOČNIK JANKO

JANJA JEREBIC ŽALIK

KARBA JUDITA

03.08.

PETEK ALBINA

ZEMLJAK HELENA

04.08.

ŠEK ANICA

MAGDIČ ANICA

BORKO MILENA

BOŽIČ SLAVICA

KUZMA MARTINA

PRESEČKI TANJA

10.08.

KOVAČIČ NADA

VUK CVETKA

11.08.

ŠTRAKLZDENKA,

GREGORINČIČ ANTONIJA

TRSTENJAK TANJA

PUŠENJAK MARIJA

KOŠTRIC VLADKA

IN UROŠ

17.08.

SESTRA MIRJAM

VRBNJAK JELKA

18.08.

MAJERIČ BOJANA

KUZMA DANICA

SESTRA JOŽEFA

ŽIBRAT MILENA

PANIČ MARKO IN LIDIJA

24.08.

PIHLAR TANJA

SESTRA JOŽEFA

25.08.

PUŠENJAK MARIJA

VOGRINEC SIMONA

ŠKROBAR JAN

ŠILEC MARIO

FEUŠ MIHAELA

IN JOŽEK

31.08.

KUZMA MARTINA

HORVAT NATALIJA

01.09.

KUZMA DANICA

ŽIŽEK KATICA

ZANJKOVIČ TANJA

ZANJKOVIČ NEŽA

PANIČ JOŽEK

KODBA MAJDA

07.09.

ŽERJAL BOJANA

MIRA REBERNIK ŽIŽEK

08.09.

TANJA TRSTENJAK

MAVRIČ ZVONKO

BOGDAN CVETKA

RAKUŠA MILENA

MARINIČ NADA

PRESEČKI TANJA

14.09.

PETEK ALBINA

ZEMLJAK HELENA

15.09.

ŠEK ANICA

MAGDIČ ANICA

SMODIŠ BRANKO

FILIPIČ NATAŠA

VRABELJ NATALIJA

PANIČ SANJA

21.09.

KOVAČIČ NADA

VUK CVETKA

22.09.

ŠTRAKL ZDENKA

GREGORINČIČ ANTONIJA

BORKO MILENA

SILVA GREGORINČIČ

BELC-MAGDIČ MOJCA

SESTRA JOŽEFA

28.09.

SESTRA MIRJAM

ERHATIČ KSENIJA

29.09.

MAJERIČ BOJANA

KUZMA DANICA

NEMEC GORAZD

MIRA REBERNIK ŽIŽEK

MIHALIČ ANDREJA

PUŠENJAK BRIGITA

05.10.

PIHLAR TANJA

SESTRA JOŽEFA

06.10.

PUŠENJAK MARIJA

MAVRIČ ZVONKO

NOVAK MATEJA

KLEMENT TJAŠA

JANJA JEREBIC ŽALIK

KARBA JUDITA

12.10.

VRBNJAK JELKA

HORVAT NATALIJA

13.10.

KUZMA DANICA

ŽIŽEK KATICA

KOLENKO TILČKA STAJNKO PEVEC KATJA

KUZMA MARTINA

PRESEČKI TANJA

19.10.

ŽERJAL  BOJANA

VOGRINEC SIMONA

20.10.

TRSTENJAK TANJA

MAVRIČ ZVONKO

RAJH JANJA

POTOČNIK JANKO

KOŠTRIC VLADKA

IN UROŠ

26.10.

PETEK ALBINA

ZEMLJAK HELENA

27.10.

ŠEK ANICA

MAGDIČ ANICA

BORKO MILENA

BOŽIČ SLAVICA

PANIČ MARKO IN LIDIJA

02.11.

KOVAČIČ NADA

VUK CVETKA

03.11.

ŠTRAKL ZDENKA

GREGORINČIČ ANTONIJA

SESTRA JOŽEFA

ŽIBRAT MILENA

FEUŠ MIHAELA IN JOŽEK

09.11.

SESTRA MIRJAM

ERHATIČ KSENIJA

10.11.

MAJERIČ BOJANA

KUZMA DANICA

TRSTENJAK TANJA

PUŠENJAK MARIJA

PANIČ JOŽEK

KODBA MAJDA

16.11.

PIHLAR TANJA

SESTRA JOŽEFA

17.11.

PUŠENJAK MARIJA

MAVRIČ ZVONKO

ŠKROBAR JAN

ŠILEC MARIO

MARINIČ NADA

PRESEČKI TANJA

23.11.

KUZMA MARTINA

HORVAT NATALIJA

24.11.

KUZMA DANICA

ŽIŽEK KATICA

ZANJKOVIČ TANJA

ZANJKOVIČ NEŽA

VRABELJ NATALIJA

PANIČ SANJA

30.11.

ŽERJAL BOJANA

MIRA R. ŽIŽEK

01.12.

ŠTRAKL ZDENKA

MAVRIČ ZVONKO

BOGDAN CVETKA

RAKUŠA MILENA

BELC-MAGDIČ MOJCA

SESTRA JOŽEFA

07.12.

VOGRINEC SIMONA

PETEK ALBINA

08.12.

ŠEK ANICA

MAGDIČ ANICA

SMODIŠ BRANKO

NATAŠA FILIPIČ

MIHALIČ ANDREJA

PUŠENJAK BRIGITA

Napovednik


 ponedeljek, 07.10.2019 - sobota, 26.10.2019

ŠKOFIJSKO ROMANJE MINISTRANTOV

več ...


 ponedeljek, 07.10.2019 - sreda, 30.10.2019

ROMANJE MLADIH PO POTI PAPEŽA SV. JANEZA PAVLA II.

Metropolijsko romanje mladih na Poljsko »po poti« papeža sv. Janeza Pavla II., ob 20. obletnici njegovega obiska v Sloveniji. Romanje bo potekalo od 26. do 30. oktobra 2019. Program romanja je prilo več ...

Celotni seznam napovedi