Ljutomer

Bralci Božje besede

V kolikor bereta moški in ženska, bere prvo berilo ženska, 2. berilo pa moški.

 

Če si odsoten, priskrbi nadomestnega bralca.

 

sobota zvečer 

nedelja

7.00h

8.30h

10.00h

14.12.

PIHLAR TANJA

SESTRA JOŽEFA

15.12.

ŠTRAKL ZDENKA

GREGORINČIČ ANTONIJA

BORKO MILENA

GREGORINČIČ SILVA

JANJA JEREBIC ŽALIG

KARBA JUDITA

21.12.

KUZMA MARTINA

VOGRINEC SIMONA

22.12.

MAJERIČ BOJANA

KUZNA DANICA

NEMEC GORAZD

MIRA REBERNIK ŽIŽEK

KOŠTRIC VLADKA

IN UROŠ

28.12.

MIRA R. ŽIŽEK

HORVAT NATALIJA

29.12.

PUŠENJAK MARIJA

MAVRIČ ZVONKO

NOVAK MATEJA

KLEMENT TJAŠA

PANIČ LIDIJA

IN MARKO

04.01.

ZEMLJAK HELENA

PETEK ALBINA

05.01.

ŠEK ANICA

MAGDIČ ANICA

KOLENKO TILČKA

STAJNKO PEVEC KATJA

FEUŠ MIHAELA

IN JOŽEK

11.01.

KOVAČIČ NADA

VUK CVETKA

12.01.

ŠTRAKL ZDENKA

GREGORINČIČ ANTONIJA

RAJH JANJA

JANKO POTOČNIK

SESTRA JOŽEFA

PANIČ JOŽEK

18.01.

TANJA TRSTENJAK

ERHATIČ KSENIJA

19.01.

MAJERIČ BOJANA

KUZMA DANICA

BORKO MILENA

BOŽIČ SLAVICA

MARINIČ NADA

PRESEČKI TANJA

25.01.

SESTRA MIRJAM

NELICA PETEK

26.01.

PUŠENJAK MARIJA

VOGIRINEC SIMONA

SESTRA JOŽEFA

ŽIBRAT MILENA

PUŠENJAK BRIGITA

ŽERJAL BOJANA

01.02.

PIHLAR TANJA

SESTRA JOŽEFA

02.02.

KUZMA DANICA

ŽIŽEK KATICA

ŠKROBAR JAN

ŠILEC MARIO

BELCL-MAGDIČ MOJCA

KODBA MAJDA

08.02.

KUZMA MARTINA

HORVAT NATALIJA

09.02.

TANJA TRSTENJAK

MAVRIČ ZVONKO

ZANJKOVIČ TANJA

ZANJKOVIČ NEŽA

VRABELJ NATALIJA

PANIČ  SANJA

15.02.

MIRA R. ŽIŽEK

VOGRINEC SIMONA

16.02.

ŠEK ANICA

MAGDIČ ANICA

TRSTENJAK TANJA

PUŠENJAK MARIJA

VARGA ŽELJKA

SMODIŠ DANI

22.02.

ZEMLJAK HELENA

PETEK ALBINA

23.02.

ŠTRAKL ZDENKA

GREGORINČIČ ANTONIJA

BOGDAN CVETKA

RAKUŠA MILENA

JANJA JEREBIC ŽALIG

KARBA JUDITA

29.02.

KOVAČIČ NADA

VUK CVETKA

01.03.

MAJERIČ BOJANA

KUZMA DANICA

FILIPIČ NATAŠA

SMODIŠ BRANKO

KUZMA MARTINA

SESTRA JOŽEFA

07.03.

TANJA TRSTENJAK

ERHATIČ KSENIJA

08.03.

VOGRINEC SIMONA

ŽERJAL BOJANA

BORKO MILENA

SILVA GREGORINČIČ

KOŠTRIC VLADKA

IN UROŠ

14.03.

SESTRA MIRJAM

NELICA PETEK

15.03.

KUZMA DANICA

ŽIŽEK KATICA

NEMEC GORAZD

MIRA REBERNIK ŽIŽEK

PANIČ LIDIJA

IN MARKO

21.03.

PIHLAR TANJA

SESTRA JOŽEFA

22.03.

TRSTENJAK TANJA

MAVRIČ ZVONKO

NOVAK MATEJA

KLEMENT TJAŠA

FEUŠ MIHAELA

IN JOŽEK

28.03.

KUZMA MARTINA

HORVAT NATALIJA

29.03.

ŠEK ANICA

MAGDIČ ANICA

KOLENKO TILČKA

STAJNKO PEVEC KATJA

SESTRA JOŽEFA

PANIČ JOŽEK

04.04.

MIRA R. ŽIŽEK

VOGRINEC SIMONA

05.04.

ŠTRAKL ZDENKA

GREGORINČIČ ANTONIJA

RAJH JANJA

POTOČNIK JANKO

MARINIČ NADA

PRESEČKI TANJA

11.04.

ZEMLJAK HELENA

PETEK ALBINA

12.04.

MAJERIČ BOJANA

KUZMA DANICA

SESTRA JOŽEFA

ŽIBRAT MILENA

PUŠENJAK BRIGITA

ŽERJAL BOJANA

18.04.

KOVAČIČ NADA

VUK CVETKA

19.04.

PUŠENJAK MARIJA

MAVRIČ ZVONKO

FILPIČ NATAŠA

BOŽIČ SLAVICA

BELCL-MAGDIČ MOJCA

KODBA MAJDA

25.04

TANJA TRSTENJAK

ERHATIČ KSENIJA

26.04.

ŽERJAL BOJANA

ŽIŽEK KATICA

TRSTENJAK TANJA

PUŠENJAK MARIJA

VRABELJ NATALIJA

PANIČ  SANJA

02.05.

SESTRA MIRJAM

NELICA PETEK

03.05.

ŠTRAKL ZDENKA

MAVRIČ ZVONKO

ŠKROBAR JAN

ŠILEC MARIO

VARGA ŽELJKA

SMODIŠ DANI

09.05.

PIHLAR TANJA

SESTRA JOŽEFA

10.05.

ŠEK ANICA

MAGDIČ ANICA

ZANJKOVIČ TANJA

ZANJKOVIČ NEŽA

JANJA JEREBIC ŽALIG

KARBA JUDITA

16.05.

KUZMA MARTINA

HORVAT NATALIJA

17.05.

ŠTRAKL ZDENKA

GREGORINČIČ ANTONIJA

BOGDAN CVETKA

RAKUŠA MILENA

1. SVETO OBHAJILO

23.05.

MIRA R. ŽIŽEK

VOGRINEC SIMONA

24.05.

MAJERIČ BOJANA

KUZMA DANICA

FILIPIČ NATAŠA

SMODIŠ BRANKO

KUZMA MARTINA

PRESEČKI TANJA

30.05.

ZEMLJAK HELENA

PETEK ALBINA

31.05.

PUŠENJAK MARIJA

MAVRIČ ZVONKO

BORKO MILENA

GREGORINČIČ SILVA

KOŠTRIC VLADKA

IN UROŠ

06.06.

KOVAČIČ NADA

VUK CVETKA

07.06.

ŠEK ANICA

MAGDIČ ANICA

MIRA REBERNIK ŽIŽEK

NEMEC GORAZD

PANIČ LIDIJA

IN MARKO

13.06.

TANJA TRSTENJAK

ERHATIČ KSENIJA

14.06.

ŽERJAL BOJANA

ŽIŽEK KATICA

NOVAK MATEJA

KLEMENT TJAŠA

FEUŠ MIHAELA IN

JOŽEK

20.06.

SESTRA MIRJAM

NELICA PETEK

21.06.

VOGRINEC SIMONA

KUZMA DANICA

KOLENKO TILČKA

STAJNKO PEVEC KATJA

SESTRA JOŽEFA

PANIČ JOŽEK

27.6.

sobota

zvečer

SESTRA MIRJAM

NELICA PETEK

28.06.

nedelja

ŽERJAL BOJANA

ŽIŽEK KATICA

7.00h

RAJH JANJA

JANKO POTOČNIK

8.30h

MARINIČ NADA

PRESEČKI TANJA

10.00h

04.07.

PIHLAR TANJA

SESTRA JOŽEFA

05.07.

ŠTRAKL ZDENKA

MAVRIČ ZVONKO

BORKO MILENA

BOŽIČ SLAVICA

PUŠENJAK BRIGITA

ŽERJAL BOJANA

11.07.

KUZMA MARTINA

HORVAT NATALIJA

12.07.

ŠEK ANICA

MAGDIČ ANICA

ZANJKOVIČ TANJA

ZANJKOVIČ NEŽA

BELCL-MAGDIČ MOJCA

KODBA MAJDA

18.07.

MIRA R. ŽIŽEK

VOGRINEC SIMONA

19.07.

ŠTRAKL ZDENKA

GREGORINČIČ ANTONIJA

ŠKROBAR JAN

ŠILEC MARIO

VRABELJ NATALIJA

PANIČ  SANJA

25.07.

ZEMLJAK HELENA

PETEK ALBINA

26.07.

MAJERIČ BOJANA

KUZMA DANICA

SESTRA JOŽEFA

ŽIBRAT MILENA

VARGA ŽELJKA

SMODIŠ DANI

01.08.

KOVAČIČ NADA

VUK CVETKA

02.08.

PUŠENJAK MARIJA

MAVRIČ ZVONKO

TRSTENJAK TANJA

PUŠENJAK MARIJA

JANJA JEREBIC ŽALIG

KARBA JUDITA

08.08.

TANJA TRSTENJAK

ERHATIČ KSENIJA

09.08.

ŠEK ANICA

MAGDIČ ANICA

BOGDAN CVETKA

RAKUŠA MILENA

KUZMA MARTINA

PRESEČKI TANJA

15.08.

SESTRA MIRJAM

NELICA PETEK

16.08.

ŽERJAL BOJANA

ŽIŽEK KATICA

BORKO MILENA

SILVA GREGORINČIČ

KOŠTRIC VLADKA

IN UROŠ

22.08.

PIHLAR TANJA

SESTRA JOŽEFA

23.08.

TRSTENAK TANJA

KUZMA  DANICA

FILIPIČ NATAŠA

SMODIŠ BRANKO

PANIČ LIDIJA

IN MARKO

29.08.

KUZMA MARTINA

HORVAT NATALIJA

30.08.

ŽERJAL BOJANA

ŽIŽEK KATICA

NEMEC GORAZD

MIRA REBERNIK ŽIŽEK

FEUŠ MIHAELA

IN JOŽEK

05.09.

MIRA R. ŽIŽEK

VOGRINEC SIMONA

06.09.

ŠTRAKL ZDENKA

MAVRIČ ZVONKO

NOVAK MATEJA

KLEMENT TJAŠA

SESTRA JOŽEFA

PANIČ JOŽEK

Napovednik


 ponedeljek, 20.07.2020 - nedelja, 20.09.2020

Navodila slovenskih škofov v slovenskih cerkvah v času začasne umiritve epidemije COVID-19

Navodila slovenskih škofov v slovenskih cerkvah v času začasne umiritve epidemije COVID-19 več ...

Celotni seznam napovedi