Vpis

VPISI V VEROUČNO LETO 2017/2018

Spoštovani starši.

Pred nami je novo veroučno leto.  Za obisk verouka boste starši osebno vpisali svojega otroka. S seboj prinesite podpisano spričevalo, LITURGIČNI ZVEZEK za leto 2016/2017 in učbenik - če ga že imate.

Vpisi potekajo od 7. do 9. septembra 2017 po naslednjem razporedu:

V četrtek, 7. septembra 2017:

– 4. razred ob 17. uri

– 5. razred ob 19.30 uri

V petek, 8. septembra 2017:

– 3. razred ob 16. uri

– 2. razred ob 17. uri

– 1. razred ob 18. uri

V soboto, 9. septembra 2017:

– 8. razred ob 16. uri

– 7. razred ob 17. uri

– 6. razred ob 18. uri

POMEMBNO!          Bodite točni saj se vpis začne ob uri!

Otrok lahko prihaja k verouku samo z vpisom staršev. Otroke naj v veroučno leto 2017/2018 vpisujejo starši in ne babice ali dedki! Razen, če je res drugače nemogoče. Če ne bi mogli priti ob določeni uri ali dnevu pridite h kateri drugih skupin ali izjemoma tudi v nedeljo po kateri od svetih maš.

Za vpis v prvi razred prinesite DRUŽINSKO KNJIŽICO ali krstni list otroka- če je bil krščen v drugi župniji. Za veroučenca poravnate tudi prispevek za katehetsko dejavnost  - 20€, drugi otrok 10€ in za tretjega otoka prispevka ne rabite poravnati. V primeru, da ne bi mogli poravnati prispevka lahko zaprosite za odlog poravnave ali, da vam prispevek poravna Župnijska Karitas.. Ob vpisu dobite tudi učbenike, delovne in liturgične zvezke. Še enkrat spomnim; v primeru, da imate že rabljeni učbenik ga prinesite s seboj. Učbeniki bodo na razpolago samo še nedeljo po vpisu.

Z veroukom pričenjamo v ponedeljek, 11. septembra 2017. Urnik je objavljen v župnijskem oznanilu in na spletni strani župnije. Ob vpisu se bomo skušali dogovoriti tudi o problemih glede obiska..

Sv. maša ob začetku VEROUČNEGA in ŠOLSKEGA LETA bo v nedeljo, 17. septembra ob 10. uri.

Priporočam, da se otok vključi v vsaj eno od dejavnosti v okviru župnije. V šoli jih je veliko. Pri nas so lahko ministranti, člani zbora, orkestra,  Karitas, Slomškovega bralnega priznanja, Misijonskega krožka.

Z veseljem vas pričakujem in lepo pozdravljam. Andrej Zrim – župnik s kateheti.

Ljutomer 1. 9. 2017