"Kdor duhovnika kritizira, ga opravlja, tudi če je kriv, ne dela Bogu v čast, ne podpira svete Cerkve, temveč ravno narobe, razširja pohujšanje."B. sl. Danijel Halas

POSLOVILNA SVETA MAŠA NAŠEGA KAPLANA BORISA KUČKA

sobota, 07.09.2019

V nedeljo, 25. avgusta 2018, je zadnjič maševal naš kaplan Boris Kučko, in tako smo se mu zahvalili za vso duhovno podporo, ki nam jo je nudil od svojega prihoda vse do danes ter mu zaželeli zdravja in zadovoljstva v novi župniji.

Spoštovani in dragi gospod Boris Kučko!

Besede so vsekakor premalo, da bi vam povedali, da smo Bogu in vam hvaležni, da smo vas imeli ob sebi - čeprav samo eno leto, saj ste nas s svojo duhovnostjo in s svojo osebnostjo izjemno bogatili. Hvala vam za vašo odprtost Bogu in ljudem, za vsako sveto mašo in za vsak zakrament, ki ste ga podelili, za vso spoštljivost, potrpežljivost, vsako spodbudno besedo, za vse delo z mladimi, za vaše molitve, vso vašo dobro voljo kljub zahtevnemu poslanstvu, ki ga z vsem veseljem in odgovornostjo opravljate.

Nam ste bili ves čas dragocen Božji dar in Bog daj, da bi vas kot takega sprejeli tudi v vaši novi župniji Beltinci.

Želimo vam obilo blagoslova na vaši nadaljnji poti. Naj vas Marija še naprej s svojo priprošnjo vodi k Bogu po poti svetosti skupaj z ljudmi, ki vam bodo zaupani. Pod njenim varstvom in v njenem ljubečem materinskem objemu naj vam bo lepo! Bog pa vam za vse dobro, kar ste storili za nas, povrni pri vaših prihodnjih župljanih.