"Trpljenje je čudovit božji dar, zato ga sprejmimo, naj nas oblikuje, naj iz nas naredi prave ljudi in skozi naše solze bo sijala sreča, da bomo vedeli: Bog nas s trpljenjem vzgaja, da bi naredil iz nas nekaj velikega." B. sl. Alojzij Kozar

Nova zakonska skupina

ZAKONSKA SKUPINA LJUTOMER 2

Zakonska skupina Ljutomer  je bila ustanovljena novembra 2011, vanjo je vključenih 7 parov, duhovni vodja je g. Andrej Zrim. Zakonska skupina deluje po programu društva ?Družina in življenje?, ki ga vodita zakonca Dani in Vilma Siter. Na mesečnih srečanjih zakonci s pomočjo duhovnega vodja obravnavamo teme iz zbirke ?Zakonca na skupni poti?. Gre za program, ki zakonce spodbuja, da v luči svetopisemskih besedil premišljujejo o svojem zakonu in se skupaj odločajo spoznana načela udejanjiti v svojih zakonih. V ustanavljanju je nova zakonska skupina. O datumu uvodnega srečanja boste obveščeni v župnijskih oznanilih.  Pari, ki bi se želeli vključiti v novo zakonsko skupino se lahko za dodatne informacije obrnejo na voditeljski par Cvetko in Otona Bogdan (031 609 185).

četrtek, 30.04.2020 - torek, 30.06.2020

Navodila slovenskih škofov za vzpostavitev javnega bogoslužja v slovenskih cerkvah v času epidemije COVID-19 več ...